Slider

MAGUNKRÓL

Fővárosi Gyermekvédelmi Központ

Intézményünk pontos megnevezése, címe:

Fővárosi Gyermekvédelmi Központ és Területi Gyermekvédelmi Szakszolgálat

1081 Budapest, Alföldi utca 9-13.

Intézményvezető

Igazgató

Kuslits Gábor

06-20-967-01-17

kuslits.gabor@tegyesz.hu

Általános igazgatóhelyettes

Both Éva

06-20- 406-16-02

both.eva@tegyesz.hu

Nevelési igazgatóhelyettes

Vidó Ildikó

06-70- 412-1950

vido.ildiko@tegyesz.hu

Elhelyezési Szolgálat

Farkas-Karsai Péter

06-20-380-59-43

helyezes@tegyesz.hu

1.sz. Befogadó Otthon

Balogh Orsolya

06-20-498-92-31

balogh.orsolya@tegyesz.hu

2.sz. Befogadó Otthon

Nagy Ferenc

06-70-683-80-93

nagy.ferenc@tegyesz.hu

3.sz. Befogadó Otthon

Szász Larisza

06-70-683-80-90

szasz.larisza@tegyesz.hu

Nevelőszülői Hálózat

Gyuris Gabriella

06-70-683-80-91

gyuris.gabriella@tegyesz.hu

Gyermekvédelmi Gyámi Szolgálat

Polgárné Birovecz Katalin

06-20-347-30-23

birovecz.katalin@tegyesz.hu

Gyermekvédelmi Gyámi Szolgálat

Sarok Ferenc

06-70-683-80-86

sarok.ferenc@tegyesz.hu

Gyermekvédelmi Gyámi Szolgálat

Oláh Attila

06-20-331-20-50

olah.attila@tegyesz.hu

Gyermekvédelmi Gyámi Szolgálat

Varga András

06-20-393-1943

varga.andras@tegyesz.hu

Örökbefogadási Szolgálat

Feketéné Böröcz Virág

06-20-548-549-8

borocz.virag@tegyesz.hu

Nyilvántartási Szolgálat

Farkas Attila

06-70-412-1943

farkas.attila@tegyesz.hu

Szakértői Bizottság

Uray Gergely

06-20-218-63-02

uray.gergely@tegyesz.hu

Titkárságvezető, külső kapcsolattartó

Varga Anikó

06-20-498-91-32

igazgatosag@tegyesz.hu, varga.aniko@tegyesz.hu

Gazdasági Csoport

Szöllősi Hajnalka

06-70-412-19-64

szollosi.hajnalka@tegyesz.hu

Dokumentumok